Ekibimiz

Medet Çağlayan Erel
Medet Çağlayan Erel
ÇİSG Yöneticisi
0 542 287 50 06
  caglayan@parolagrup.com

1978 Ankara doğumlu. Endüstri Mühendisi. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı. Sıkı bir kaliteci. İç denetçi ve bilirkişi. En sık kullandığı cümleler; “Sorun değil”, “Önemli Değil”, “Şöyle Yapıyoruz”… Yüksek enerjisi sayesinde bir ortama girdiğinde kafaları kendine döndürmeyi başarır, en sıkıcı eğitimlerde bile insanları kavramayı iyi bilir. İş güvenliği hizmetini kalite sistemleri paralelinde verir. Titizdir, ekip ruhuna gönülden inanır ve “bu kadarı da olmaz” dedirtecek kadar pozitiftir.

Olga Erel
Olga Erel
İdari ve Mali İşler Yöneticisi
0 542 255 66 76
  olga@parolagrup.com

İdari ve mali başımızın sıkıştığı tüm konularda çözüm merkezi. Sadece bu kadar mı? Hayır. Her gelişinde, ofisimize yoğun miktarda neşe ve çok lezzetli gıda maddeleri getirmeyi asla ihmal etmeyen güzel insan!

Emre Baygın
Emre Baygın
İş Güvenliği Yöneticisi
0 542 350 59 11
  emre@parolagrup.com

1986 İstanbul doğumlu. Kimya mezunu, arge ve üretim alanlarında deneyim sahibi. 4 yıla yakın süredir sahada olan B sınıfı iş güvenliği uzmanı. İş güvenliği gibi zorlu ve sıkıcı süreçleri bile gülümseyerek aşmayı bilen, tüm zamanların sempati kralı. Firmaları için vazgeçilmez olmayı başarıyor. Nasıl mı? O; detayların önemini biliyor, işin dokümantasyon kısmını 0 fire ile kotarıyor, alternatif seçenekler sunabiliyor, güçlü bir hafızaya ve yüksek iletişim becerisine sahip.

Ayşe Yüksel
Ayşe Yüksel
İdari İşler Asistanı
0 542 372 32 20
  info@parolagrup.com

Kalemizde o varken atak hücuma geçmekte bir çekince duymuyoruz. Biz unuturuz o hatırlatır. Tembellik etmemize fırsat vermez, durmadan çalıştırır.

Hem hizmet verdiğimiz tesislerde hem de kendi birimimizde geçirdiğimiz denetimleri tebrik edilerek, teşekkür sunularak aşıyoruz. Bunda da en büyük payın Ayşe Yüksel'e ait olduğunu biliyoruz. 2015 senesinde "Yılın Parolası" seçilen ve bunu sonuna kadar hak eden Ayşe Yüksel'i çok ama çok seviyoruz.

Uğur Korkut
Uğur Korkut
Çevre Yöneticisi
0 542 287 50 03
  korkut@parolagrup.com

Danışmanlık alanında başarılarla dolu bir geçmişe sahip. Aynı zamanda sakin yapısı, beyefendiliği ve güler yüzlülüğü ile göz dolduran bir yıldız.

Dr. Özgür Çubuk
Dr. Özgür Çubuk
İşyeri Hekimi
0 545 856 83 03
  ozgur@parolagrup.com

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Özgür Hocamız, işyeri hekimliğinin duayenlerinden olmasına rağmen sık sık "benimle ilgili bir eleştiri var mı?" diye sorabilecek alçakgönüllülüğe sahip. Bizim cevabımız ise hep aynı: "İltifattan ve teşekkürden başka duyduğumuz hiçbir şey yok"

Dr. Gül Elif Kozlar
Dr. Gül Elif Kozlar
İşyeri Hekimi
0 542 350 26 78
  gul@parolagrup.com

Kurumumuzun ilk hekimlerinden olan Gül Elif Kozlar ile ilk günden bugüne birlikteyiz. Dr. Gül Elif Kozlar, mesleği konusunda çok titiz ve mükemmelliyetçi bir isim. Mevzuatı ve gerektirdiklerini çok iyi bilen Gül Hocamız, her şeyin kuralına uygun ve düzenli olmasını ister.

Sahayı karış karış gezer, her bir çalışan ile ayrı ayrı ilgilenir. Bazen sinirli gibi görünse de melek gibi bir kalbi vardır.

Dr. Uğur Karadağ
Dr. Uğur Karadağ
İşyeri Hekimi
0 549 287 50 80
  ugur@parolagrup.com

İşyeri hekimliğine dinamizm getirmiş isimlerden biri olan Uğur Karadağ, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. 2013 senesinden bu yana işyeri hekimliği yapıyor. Kısa süreli hizmet verdiği firmalarda dahi kalıcı dostluklar geliştiriyor ve firmalarına, uzun süreli bir çalışanınkine eşdeğer aidiyet besliyor. 2016 senesinin Temmuz ayında Parola'ya transfer olan Uğur Karadağ, neşeli ortamların bir numarası ve iki kedi babası.

Op.Dr.Salih Demireğen
Op.Dr.Salih Demireğen
İşyeri Hekimi

Genel cerrahi uzmanımız Salih Bey aramıza katıldığı için gerçekten çok şanslıyız.1983'te Ankara Beden Terbiyesi Gen Müd.nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra Gata Haydarpaşa'da ihtisasını yaparak Genel Cerrahi uzmanı oldu.Aynı hastanede 13 yıl başasistan olarak çalıştı.Kastamonu Devlet Hastanesinden emekli olan Salih Bey,evli ve iki kız babasıdır."Azim,sebat,gayret,cesaret" yaşam felsefesidir.Çalışkan,titiz,çok okuyan,hayvansever kişiliği ile aramıza renk katmıştır.

Parola Grup
Op.Dr.Ender Erenoğlu
İşyeri Hekimi
0 549 456 41 56
  ender@parolagrup.com
Metin Altay
Metin Altay
İş Güvenliği Uzmanı
0 542 372 32 40
  metin@parolagrup.com

Odağında her zaman işi olan bir iş güvenliği sevdalısı, firmalarının yıldızı. Parola'daki her şeyi en son onun öğreniyor oluşunu, aklında sürekli işi olmasına bağlıyoruz. Olaylara her zaman olumlu açıdan yaklaşan Metin Altay'ın en önemli özelliği; firmalarına beslediği aidiyet duygusu. Hizmet verdiği firmalarda, her bir kişiyi tanıyan, tanıdığı her bir kişinin sorunlarına yakınlık duyan, firma menfaatlerini korumak adına koşturmaktan yorulmayan biridir. O kendisini işçi olarak tanımlıyor, biz de "bir işin patronu olabilmek için uzun yıllar işçisi olmak gerektiği" yaklaşımından yola çıkarak önünde saygı ile eğiliyoruz.

Berkay Korkmaz
Berkay Korkmaz
İş Güvenliği Uzmanı
0 542 350 59 05
  berkay@parolagrup.com

Sakin durduğuna aldanmayın, aramızdaki lakabı Atom Karınca. Yüzünde her zaman kocaman bir tebessüm taşıyan Berkay; görev odaklılığı, iş takipçiliği, dinamikliği ile parlayan bir yıldız.

Genç yaşına rağmen ambalajdan makineye, plastikten tekstile pek çok sektörde deneyimi bulunan Berkay Korkmaz aynı zamanda en eski Parolalılardan biri.

Tolga Cingil
Tolga Cingil
İş Güvenliği Uzmanı
0 543 725 10 06
  tolga@parolagrup.com

Hakkında çok şey söylenecek adam:Tolga Cingil. Biz ona uzun saçları, ilginç giyim tarzı ve yakışıklılığı yüzünden "İspanyol moda ikonu" desek de kendisi A sınıfı iş güvenliği uzmanıdır. A sınıflığına, sahada ter dökerek ve sonuna dek hak ederek ulaşmıştır. Makine mühendisi olan Tolga Cingil yoğunluklu olarak İstanbul firmalarımıza hizmet vermektedir.

Tutku Sedar Kılıç
Tutku Sedar Kılıç
İş Güvenliği Uzmanı
  tutku@parolagrup.com
Fikri Gül
Fikri Gül
İş Güvenliği Uzmanı
0 543 725 10 07
  fikri@parolagrup.com
Buket Cavkaytar
Buket Cavkaytar
Sağlık Personeli
  buket@parolagrup.com

Buket, hizmet verdiği her revirde imzası bulunan bir görev insanı. Dikkatlidir, düzenlidir ve yardımseverdir. İnsanlar için kullanılamayan ancak hayvanlar için kullanılmaya devam edilebilen tarihi geçmiş ilaçları fabrikalarından toplar ve barınaklara ulaştırmamızda büyük rol oynar. Ada Mina isimli tatlı bebeğin de annesidir.

Parola Grup
Teslime Türkeş
Sağlık Personeli
Kudret Evgin Urgan
Kudret Evgin Urgan
Sağlık Personeli
0 545 856 83 02
  kudret@parolagrup.com

Kudret Urgan Almanya, Hannover doğumlu. Hayata bakışını, işini yaparken gösterdiği disiplinli tavırları gördüğünüzde orada uzun yıllar yaşadığını anlamak da hiç zor olmuyor. Her olaya yapıcı şekilde yaklaşan, "ben hallederim" demekten yılmayan Kudret Urgan'ın varlığı bile çoğunlukla güven veriyor. Uzun yıllardan beri revirlerde çalışan Kudret Urgan hekimlerimizin en büyük yardımcısı.

Parola Grup
Egemen Cengiz
Mali işler Asistanı
0 549 249 70 42
  muhasebe@parolagrup.com
Yeter Gökalp
Yeter Gökalp
İş Güvenliği Uzmanı
0 543 423 53 73
  yeter@parolagrup.com

Çalışkan,özverili,cesaretli,gezmeyi seven,arkadaşımız.Parola'nın gelecek vaadeden isimlerinden.ailesini Böyle niteliklerde yetiştirdikleri için ailesini tebrik ediyoruz.

Parola Grup
Tayfun Yener
İş Güvenliği Uzmanı
0 543 725 10 02
  tayfun@parolagrup.com
Tuğçenur Arıcan
Tuğçenur Arıcan
Çevre Görevlisi
0 542 350 26 71
  tugce@parolagrup.com
Parola Grup
Egemen Can
İş Güvenliği Uzmanı
  can@parolagrup.com
Parola Grup
Vesile Güleryüz
İş Güvenliği Uzmanı
  vesile@parolagrup.com